» Zabawki » Zabawki dla dziewczynek i chłopców » Namioty dziecięce i teepee »  3 Sprouts Namiot dla Dzieci Recycled Purple Iris

3 Sprouts Namiot dla Dzieci Recycled Purple Iris


Wiek:  
3+W magazynie

Cena z VAT:
172.92 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
287492
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

3 Sprouts Namiot dla Dzieci Recycled Purple Iris Namiot dla dzieci to idealne miejsce do zabawy, przestrzeń do czytania, relaksu i odpoczynku. Namiot tworzy przytulne i magiczne otoczenie, które dzieci pokochają. Namiot dla dzieci to także świetny elementem dekoracyjny pokoju dziecięcego, który doda wnętrzu uroku i charakteru. Siateczkowe okna i drzwi można dowolnie odsłaniać i zasłaniać. Namiot został starannie zaprojektowany, aby zapewnić stabilność i wygodę podczas użytkowania. Posiada solidną ramę, która utrzymuje go w stabilnej pozycji, nawet podczas intensywnej zabawy. Dzięki lekkiej konstrukcji namiot można z łatwością przenosić i rozkładać w różnych miejscach. Namiot został wykonany z poliestru pochodzącego z recyklingu. Materiał ten jest zarówno przyjemny w dotyku, jak i odporny na codzienne zużycie. Namiot dla dzieci cechy: - łatwy montaż - 2 siatkowe okna i drzwi - w zestawie torba, która ułatwia przenoszenie i przechowywanie złożonego namiotu Wiek: przeznaczony dla dzieci od 3 lat Wymiary: - wysokość: 135 cm - średnica: 100 cm Materiały: - 100% poliester z recyklingu Słupki: wzmocnione włóknem szklanym Sposób czyszczenia: Wytrzyj do czysta wodą z mydłem Marka 3 Sprouts została stworzona w 2007 roku przez rodziców, którzy doskonale znają problem utrzymania porządku w dziecięcym pokoju. Wychodząc naprzeciw potrzebom i rozumiejąc dziecięce spojrzenie stworzyli przepiękne kolekcje pudełek, koszy i organizerów, które ułatwiają utrzymanie porządku w pomieszczeniu, a swoim designem nadają wnętrzu dziecięcego charakteru.
Wiek:  
3+
3 Sprouts Namiot dla Dzieci Recycled Purple Iris

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO i NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2023 LEGO Group.
Babymall® jest znakiem towarowym firmy Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

LEGO, the LEGO logo, Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® is a trademark of Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

Zatvoriť

    Babymall.pl
    Szukaj w Babymall.pl
    0