» Opieka nad dzieckiem » Elektro »  »  SCF870/20 PAROWAR & BLENDER 220

SCF870/20 PAROWAR & BLENDER 220


Marka:  
Avent  wszystkie produkty markiW magazynie

Cena z VAT:
882.34 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
216140
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

Parowar Mikser PHILIPS Avent 2w1 SCF 870/20 zdrowe pożywienie dla niemowląt Philips Avent SCF 870/20 parowar do szybkiego i łatwego pożywienia dla niemowląt

Dzisiaj możesz już w łatwy i prosty sposób przygotować pyszne jedzenie dla swojego dziecka. Expres parowar philips avent 2 w 1 zrobi to za Ciebie w błyskawicznie szybki i prosty sposób. Owoce, warzywa, ryby bądź mięso na parze. Wystarczy jedynie wyjąć pojemnik, następnie odwrócić go oraz wymieszać jedzenie. Bez konieczności zastosowania drugiego pojemnika.

Zdrowe gotowanie na parze – specyficzny rodzaj przygotowywanych posiłków

Dziękiphilips avent SCF 870/20możesz w zdrowy sposób gotować właśnie na parze. Nowoczesna technologia pozwala na odpowiednią cyrkulację pary od dołu od góry. Pozwala to równomiernie gotować każdy ze składników znajdujących się wewnątrz. Konsystencja, płyny kuchenne i aromat są tutaj w pełni zachowywane do mieszania.

Praktyczny pojemnik – gotowanie i mieszanie w jednym 2 w 1

Jeden odpowiedniej wielkości potrzeb pojemnik pozwalający w pełni zmiksować pyszne jedzenie dla naszego niemowlaka. Składniki gotowane na parze. Podnieś pojemnik, zablokuj i zmiksuj do pożądanej konsystencji.

Jedzenie twardsze lub pokrojone

Zaczynając od bardzo drobno zmielone owoce, warzywa po kombinowane składniki zaczynając od ryb, mięsa, roślin strączkowych czy pokarmy stałe. Szeroka gama posiłków dzięki philips avent SCF 870/20 znakomity pomysł na pyszne, szybkie przyrządzanie zróżnicowanych pokarmów dla niemowlaka.

12 przepisów odpowiednich dla wieku

Dzięki udziale psychologów i dietetyków został zaprojektowany philips avent SCF 870/20 dzięki, któremu stworzone zostało 12 przepisów dla wieku i wskazówek żywieniowych. To zapewnienie swojemu dziecku zdrowego startu oraz wdrożenie bardzo dobrych nawyków żywieniowych.

Odkrycie zdrowych przepisów kulinarnych, porady, wskazówki

Aplikacja zawierająca wskazówki na temat karmienia dziecka. Jednocześnie proste i łatwe przepisy specjalnie dla Twojego dziecka. Zapoznaj się z instrukcją gotowania dla Twojego zphilips avent SCF 870/20krok po kroku. Zabawne kreatywne filmiki oraz całe mnóstwo wskazówek ułatwiających skuteczne i zdrowe karmienie.

Wygodne napełnianie wodą, intuicyjne ustawienia oraz niewiele części do czyszczenia

Nasz parowar do gotowania dla niemowląt 2 w 1 to praktyczny i łatwy sposób przyrządzania żywności. Kilka części zapewniają łatwe i szybkie mycie urządzenia, ale także łatwe i wygodne przechowywanie.

Kompaktowe urządzenie – niewiele miejsca zajmuje w kuchni

Niewiele miejsca zajmuje zarówno w wersji roboczej jak i po złożeniu. Jest to wersja kompaktowa nadająca się do użytkowania jako stały element każdej kuchni.

Powiadomienia i sygnały dźwiękowe

Sygnał dźwiękowy podaje informację, kiedy danie jest gotowe. Wystarczy odwrócić pojemnik, wymieszać lub podać bądź też pozostawić pyszne jedzenie na przykład na później.

Zestaw zawiera:
 • Parowa MikserPhilips Avent SCF870/20
 • Miarka
 • Łopatka
 • Książka z przepisami w języku PL tylko w wersji elektronicznej.
Specyfikacja techniczna:
 • Moc 400 W
 • Napięcie 220 – 240 V
 • Pojemność 800 ml na pokarm, 450 ml na płyny
 • Zbiornik na wodę 200 ml
 • Kabel o długości cm
 • KOLOR biały/zielony
 • Wymiary 16,50 średnica podstawy x 30,8 wysokość cm
 • Waga 2 kg

SCF870/20 PAROWAR & BLENDER 220

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
Babymall.pl
Twój koszyk: 0 szt. w sumie: 0.00 zł
0