» Artykuły szkolne » Plecaki szkolne »  Plecak 3-komorowy BACKUP 5 model P44 świat gamingu Derform

Plecak 3-komorowy BACKUP 5 model P44 świat gamingu Derform


Wiek:  
3+
Marka:  
Derform  wszystkie produkty markiW magazynie

Cena z VAT:
143.56 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
282401
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

Szybkość i niesamowita koordynacja ręka-oko to klucz do sukcesu w gamingowym świecie. Najlepsi gracze przeskakują po przyciskach konsoli z prędkością światła. Teraz, świat gamingu zawitał na szkolne korytarze! Strumienie intensywnych kolorów żółci, błękitu, zieleni i czerwieni w połączeniu z przyciskami konsoli i czerwonymi detalami zamków dają dynamiczny efekt. To wciągający do świata gier plecak dla chłopca, w którym każdy poziom jest niezwykłą przygodą. Plecak BackUP posiada: - 3 komory, - 2 boczne kieszenie na bidon, - na froncie plecaka poszerzoną kieszeń na zamek, która może pomieścić nawet małą śniadaniówkę, - w pierwszej komorze dwie dodatkowe przegródki, dzięki którym łatwiej zachować porządek, - w przedniej komorze kieszonkę z siateczki na zamek błyskawiczny, uchwyt na klucze, przegródki na długopisy, legitymację oraz większą kieszeń na chusteczki, płyn antybakteryjny, czy gumy do żucia, - ergonomiczne, usztywnione plecy wyprofilowane oddychającą pianką, - miękkie, profilowane szelki z możliwością regulacji, - czarne dno wykonane ze wzmocnionej tkaniny, - wzmocnioną rączkę do przenoszenia oraz dodatkowy uchwyt do powieszenia plecaka, - odblaski na froncie oraz na szelkach. Wymiary produktu: 39x27x20cm
Wiek:  
3+

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO i NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2023 LEGO Group.
Babymall® jest znakiem towarowym firmy Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

LEGO, the LEGO logo, Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® is a trademark of Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

Zatvoriť

    Babymall.pl
    Szukaj w Babymall.pl
    0