MATCHBOX Prawdziwe Przygody Strefa budowy Zestaw światła i dźwięki HPD63 p2 MATTEL


Przepraszamy, produkt został wycofany lub jest tymczasowo niedostępny

Wiek:  
3+
Marka:  
Mattel  wszystkie produkty marki
Cena z VAT:
283.98 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
296107
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

Na tym placu Matchbox zobaczysz, jak wygląda prawdziwa budowa, i odkryjesz wyjątkowe funkcje. Wjedź na właśnie powstający parking z ruchomymi bramkami i windą. Poczekaj przed opuszczonymi bramkami i za pomocą dźwigu przesuń platformę na miejsce. Gdy platforma zostanie bezpiecznie zamocowana, bramka automatycznie się podniesie, umożliwiając przejazd autkami. Uważaj na kulę do wyburzania. Przyczep przenośną „toaletę” do dźwigu, aby przenieść ją na trzeci poziom. Ale najpierw sprawdź, czy nikogo nie ma w środku. Za pomocą skrzyni możesz transportować różne materiały na najwyższy poziom. Dźwig podczas pracy aktywuje światełka i dźwięki, które są niezwykle realistyczne, przywołując na myśl prawdziwy plac budowy. Matchbox dba o rozwój zrównoważony, dlatego zestaw „Prawdziwe Przygody Strefa budowy” jest wykonany w 40% z plastiku z certyfikatem ISCC* i został zapakowany w pudełko niezawierające plastiku. Zestaw „Matchbox Strefa budowy” można łączyć z innymi zestawami Matchbox i Hot Wheels, co zapewnia nieograniczone możliwości zabawy. Każdy zestaw jest sprzedawany oddzielnie i będzie doskonałym prezentem dla dzieci od 3 roku życia. Zawartość: - 1 zestaw „Matchbox Prawdziwe Przygody Strefa budowy Zestaw światła i dźwięki”, - 1 pojazd Matchbox w skali 1:64, - 3 odczepiane akcesoria do dźwigu (1 platforma parkingowa, 1 przenośna „toaleta” i 1 skrzynia). Wymiary opakowania: 44,5x33x11,5cm Wiek: 3+
Wiek:  
3+

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO i NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2023 LEGO Group.
Babymall® jest znakiem towarowym firmy Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

LEGO, the LEGO logo, Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® is a trademark of Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

Zatvoriť

    Babymall.pl
    Szukaj w Babymall.pl
    0