» Opieka nad dzieckiem » Karmienie »  »  MARKO ML89408 Termoopakowanie na termos/butelkę 500ml DELUXE róż

MARKO ML89408 Termoopakowanie na termos/butelkę 500ml DELUXE róż


Wiek:  
0+ mW magazynie

Cena z VAT:
33.55 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
263934
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

PIĘKNE, EKSKLUZYWNE TERMOOPAKOWANIE NA BUTELKĘ LUB TERMOS O POJEMNOŚCI 500ML Dodatkowo pomaga utrzymać temperaturę napoju Wygodny uchwyt do zawieszania na przykład na wózku Górny otwór na zamek Można zabrać ze sobą wszędzie Wyjątkowa jakość Pomaga utrzymać płyny w pożądanej temperaturze Dodatkowa warstwa izolacyjna dla termosów, która chroni je przed zmianami temperatury z otoczenia, a także pomaga utrzymać napoje w odpowiedniej temperaturze. Piękny design i odpowiedni rozmiar Termoopakowania Miniland zostały specjalnie zaprojektowane do termosów o pojemności 500 ml i są dostępne w trzech różnych wykończeniach, dzięki czemu rodzice mogą ozdobić termosy w swoim ulubionym kolorze. Co więcej, idealnie nadają się do użytku razem z termosami Miniland. Trwałe materiały dla większej ochrony Wykonany z wytrzymałych materiałów, które chronią termos przed zarysowaniami czy uderzeniami. Idealny rozmiar do zabrania ze sobą wszędzie Idealny do wykorzystania, gdy idziesz na spacer lub kiedy zostawiasz dziecko pod opieką innej osoby. Torba posiada również bardzo praktyczny uchwyt, który można zawiesić na wózku. Zamek błyskawiczny w górnej części Termoopakowanie zamykane jest na zamek błyskawiczny, który znajduje się w jego górnej części. Można go łatwo otworzyć, aby korzystać z termosu bez konieczności wyjmowania go z termoopakowania.
Wiek:  
0+ m
MARKO ML89408 Termoopakowanie na termos/butelkę 500ml DELUXE róż

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO i NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2023 LEGO Group.
Babymall® jest znakiem towarowym firmy Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

LEGO, the LEGO logo, Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® is a trademark of Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

Zatvoriť

    Babymall.pl
    Szukaj w Babymall.pl
    0