» Klocki » Zestawy plastikowe » LEGO® » LEGO® Super Heroes »  LEGO Super Heroes - Odrzutowiec Starka i atak dronów 76130

LEGO Super Heroes - Odrzutowiec Starka i atak dronów 76130

LEGO Super Heroes - Odrzutowiec Starka i atak dronów 76130
EAN: 5702016369724
Marka: Lego

W magazynieCena z VAT:
283.17 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny
Gwarancja 24 miesiąceLEGO Super Heroes - Odrzutowiec Starka i atak dronów 76130


Opis produktu


LEGO Super Heroes - Odrzutowiec Starka i atak dronów 76130

Happy Hogan, Nick Fury i Spider-Man czekają na Twoją pomoc w powietrznej walce z Mysterio w zestawie LEGO® Marvel Spider-Man 76130 Odrzutowiec Starka i atak dronów. Ten pełen akcji zestaw ze Spider-Manem przedstawia samolot odrzutowy Starka z dwoma miotaczami klocków, ruchomymi skrzydłami, komorą na bomby energetyczne, kokpitem z miejscem na dwie minifigurki, siedzeniem dla pasażera z tyłu, na którym można posadzić Spider-Mana, oraz funkcją otwierania włazu. Wystarczy nacisnąć przycisk na wierzchu odrzutowca, by zrzucić bomby energetyczne lub opuścić w dół Spider-Mana na pajęczynie. W tym pomysłowym zestawie znajdują się również dwa drony strzelające klockami i cztery minifigurki, dzięki którym można odgrywać sceny z filmu Marvela o superbohaterach „Spider-Man: Daleko od domu”.

W tym zestawie dla dzieci znajdują się cztery minifigurki ze świata Marvela: Happy Hogan, Nick Fury, Spider-Man oraz Mysterio.

W kokpicie odrzutowca Starka znajdują się dwa siedzenia dla pilotów, którymi są Happy Hogan i Nick Fury, a także naklejki przedstawiające panel sterowania, dwa pistolety oraz siedzenie dla pasażera, na którym można posadzić Spider-Mana. Samolot ma również funkcję otwierania włazu z miejscem do przyczepienia pajęczyny Spider-Mana, komorę bombową z tyłu na trzy bomby energetyczne do zbudowania, ruchome skrzydła oraz dwa miotacze klocków.

Wystarczy nacisnąć przycisk na wierzchu odrzutowca, by otworzyć właz i zrzucić bomby energetyczne lub opuścić w dół Spider-Mana na pajęczynie.

Każdy z dronów do zbudowania ma dwa miotacze klocków.

Uzbrojenie takie jak pistolet Happy’ego Hogana, miotacz Nicka Fury’ego oraz klocki mocy energetycznych Mysterio umożliwią pomysłową zabawę zestawem.

W tym zestawie z serii Marvel znajdziesz również pajęczynę dla minifigurki Spider-Mana.

Minifigurki Nicka Fury’ego oraz Mysterio to nowości na maj 2019 r.

Ten ciekawy zestaw do zbudowania dla dzieci pozwoli Ci odtworzyć pasjonujące sceny z filmu Marvela o superbohaterach „Spider-Man: Daleko od domu”.

Zestawy konstrukcyjne 76128 Bitwa z Molten Manem oraz 76129 Atak Hydro-Mana zapewnią jeszcze więcej kreatywnej zabawy w pełnym akcji świecie Spider-Mana.

Odrzutowiec Starka ma ok. 10 cm wysokości, 38 cm długości i 25 cm szerokości.

Każdy z dronów ma ok. 4 cm długości, 4 cm szerokości i 2 cm wysokości.Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
Babymall.pl
Twój koszyk: 0 szt. w sumie: 0.00 zł
0