» Kontakt

Kontakt

Obsługa klienta

9.00 - 18.00 hod.

e-mal: info@babymall.pl


Dostawca

Levron s.r.o. - Babymall.pl
Sokola Tůmu 743/16
709 00 Ostrava

Firma ID: 278 50 790
VAT: CZ27850790

O BabyMall.pl

Jesteśmy firmą międzynarodową, mającą na celu zaspokojenie potrzeb klientów. Naszym atutem nie jest cena, ale przede wszystkim jakość produktów i zadowolenie klientów!

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo, między innymi wszystko co niezbędne do wyposażenia pokoju małego dziecka i przedszkolaka, na średnim i wysokim poziomie, czy np. interaktywne zabawki dla najmłodszych, znanych marek takich jak Smoby, Zapf Creation czy Lego.

Oferowane przez BabyMall.pl meble pozostawią na twarzy Waszych dzieci ogrom uśmiechu, ogniki w oczach, pozytywną energię, którą będą zarażać wszystkich wokół siebie. Mayer, Hauck czy Moll - to erognomiczne meble medyczne, spęłniające surowe kryteria kfalifikujące je do danej grupy mebli.

Każde dziecko jest inne i każde ma swoje potrzeby i wymagania, dlatego BabyMall.pl stawia na zdrowie, wygodę, oraz - a może przede wszystkim - na zadowolenie małego klienta.

Interaktywne zabawki pomagają dziecku w zrozumieniu otaczającego go świata. To poprzez zabawę Nasze dzieci uczą się życia, i to od nas zależy jak stworzymy im świat, który pozwoli wyrosnąć im na osoby wrażliwe, mądre i odważne.

Zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, udzielamy rad oraz służymy pomocą przy Waszych wyborach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo info@babymall.pl.

Oferujemy dwie możliwości dokonywania płatności: za pobraniem lub przed dostawą na nasz polski rachunek prowadzony w Bank Zachodni WBK nr: 75 1090 2590 0000 0001 2174 6645

Dziękujemy za zainteresowanie zakupami w BabyMall.pl

Zespół BabyMall.pl

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO i NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2023 LEGO Group.
Babymall® jest znakiem towarowym firmy Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

LEGO, the LEGO logo, Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® is a trademark of Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

Zatvoriť

    Babymall.pl
    Szukaj w Babymall.pl
    0