» Opieka nad dzieckiem » Nosidełka dla niemowląt »  KINDERKRAFT Nosidełko HUGGY GREY stars

KINDERKRAFT Nosidełko HUGGY GREY stars


Wiek:  
3+ m
Marka:  
Kinderkraft  wszystkie produkty markiW magazynie

Cena z VAT:
266.22 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
296963
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

Nosidełko zapewnia bezpieczną pozycję dla prawidłowego rozwoju dziecka - przeciwdziała dysplazji bioderek dziecięcych • Oddychające materiały: wykonane zostało w 80% poliestera i 20% bewełny - zarówno część wewnętrzna i zewnętrzna • nowoczesne materiały typu melange • Przeznaczone dla dzieci od 3,2 do 20 kg (bez konieczności stosowania dodatkowych wkładek dla niemowląt) • 2 pozycje noszenia: z przodu i z tyłu rodzica • Nosidełko Kinderkraft Nino spełnia wymogi Międzynarodowego Instytutu do spraw Dysplazji Bioder. W nosidełku Nino nóżki dziecka układają się w kształt litery "M" względem bioderek, pod odpowiednim kątem w zależności od wieku dziecka Źródło: : https://hipdysplasia.org/ • Pasy z regulacją długości i miękkimi ochraniaczami pozwalają na odpowiednie dopasowanie nosidełka zarówno do rodzica jak i dziecka na różnych etapach rozwoju • Wygodny pas biodrowy o szerokości 10 cm • Kieszonka na drobiazgi w pasie biodrowym • Składa się do niewielkich rozmiarów. • Wymiary mteriału podtrzymującego dziecko: Szerokość: dolna część - 31 cm, górna - 37,5 cm. Wysokość: 38 cm. Wysokość pasa biodrowego z przodu: 10 cm. Długość pasa biodrowego, część materiałowa: 67 cm, plus maksymalnie wyregulowany pas o długości 73 cm. Pas naramienny, część materiałowa: 53 cm, plus maksymalnie wyregulowany pas 60 cm. Maksymalnie wyregulowany pas poprzeczny: 30 cm • Spełnia Europejskie Standardy Bezpieczeństwa zgodnie z CEN TR 16512:2015 - noworodki mają fizjologiczne zaokrąglenie pleców, które utwierdza fizjoterapeutów w przekonaniu, że nieustanne układanie dziecka na wznak nie jest wskazane - dzieci rozwijają się bardzo wolno i a badania dowodzą do prawidłowego rozwoju potrzebują nieustannej bliskości - noszone dziecko widzi więcej – ma więcej pozytywnych bodźców, obserwuje zachowania dorosłych, uczy się wzorców i szybciej się rozwija i staje się samodzielne - środowisko naukowe potwierdza, że noszone dzieci płaczą ponad 50% mniej niż dzieci nie noszone ! a co za tym idzie, dziecko nie płacze i nie traci czasu na to, więc ma więcej czasu na zabawę, naukę i rozwój WYKONANIE: •Materiał: 100% bawełna WYMIARY Szerokość: 46 cm Wysokość: 48cm Waga: 0,39kg
Wiek:  
3+ m
KINDERKRAFT Nosidełko HUGGY GREY stars

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO i NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2023 LEGO Group.
Babymall® jest znakiem towarowym firmy Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

LEGO, the LEGO logo, Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® is a trademark of Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

Zatvoriť

    Babymall.pl
    Szukaj w Babymall.pl
    0