» Zabawki » Zabawki dla chłopców » Garaże, sady »  Hot Wheels City Transporter. Tory zjazdowe 2w1

Hot Wheels City Transporter. Tory zjazdowe 2w1
Produkt został już kupiony 31 x


W magazynie

130.31 zł z VAT
Cena regularna: 149.83 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
153742
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

Do Hot Wheels City właśnie zawitała nowa potężna maszyna. Może transportować mnóstwo samochodzików oraz ma tory zjazdowe z funkcją podnoszenia – możliwości zabawy na wysokich obrotach są nieskończone! Załaduj do zestawu Hot Wheels City Transporter – Tory Zjazdowe 2w1 do 20 samochodzików i przewoź je w stylu Hot Wheels. Gdy dojedziesz na miejsce, pociągnij za główną dźwignię. Tory zjazdowe uniosą się wraz z samochodami, a potem poślą je w dół ku przygodzie. W zestawie Hot Wheels City Transporter – Tory Zjazdowe 2w1 jest jeden samochodzik Hot Wheels, więc możesz zacząć zabawę od razu. Połącz zestaw z innymi zestawami Hot Wheels City lub pomarańczowymi torami, aby wykonywać niezwykłe kaskaderskie sztuczki i brać udział w ekscytujących rajdach. Po skończonej zabawie schowaj samochodziki do transportera i wyrusz w kolejną podróż. Dzięki nieskończonym możliwościom opowiadania historii pełnych akcji zestaw Hot Wheels City Transporter – Tory Zjazdowe 2w1 to doskonały prezent dla wielbicieli motoryzacji od 3 roku życia. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Ruszaj w trasę i pędź ku przygodzie z zestawem Hot Wheels City Transporter – Tory Zjazdowe 2w1.
  • Dzięki funkcji podnoszenia torów oraz przestrzeni do przechowywania 20 pojazdów ten transporter sprawia, że wyobraźnia pozostaje na wysokich obrotach.
  • Aktywuj funkcję podnoszenia, aby unieść tory zjazdowe wraz z samochodzikami, a potem posłać auta ku przygodzie.
  • Połącz zestaw z innymi zestawami Hot Wheels City lub pomarańczowymi torami, aby wykonywać niezwykłe kaskaderskie sztuczki i brać udział w ekscytujących rajdach.
  • Zestaw Hot Wheels City Transporter – Tory Zjazdowe 2w1 to doskonały prezent dla wielbicieli motoryzacji od 3 roku życia. W zestawie jest jeden metalowy samochodzik, więc od razu możesz zacząć zabawę!
  • Połącz ten zestaw z innymi i zbuduj swoje własne miasto Hot Wheels. Zestawy do zabawy Hot Wheels City są kompatybilne z pomarańczowymi torami i innymi zestawami (sprzedawanymi oddzielnie).


Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
Babymall.pl
Twój koszyk: 0 szt. w sumie: 0.00 zł
0