» Zabawki » Zabawki dla najmniejszych » Książki dla najmłodszych »  CANPOL 68/088 Sensoryczna książeczka manipulacyjna BabiesBoo Panda

CANPOL 68/088 Sensoryczna książeczka manipulacyjna BabiesBoo Panda


Wiek:  
0+ m
Marka:  
Canpol Babies  wszystkie produkty markiW magazynie

Cena z VAT:
137.06 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
263730
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

Książeczka sensoryczna Canpol babies to idealna pierwsza lektura dla Maluszka. Pobudza dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i ciekawość, wspiera naturalny rozwój dziecka aktywizując zmysł wzroku, dotyku i słuchu oraz wspomaga trening zdolności manualnych i koordynacji ręka-oko. Jest także świetnym sposobem na zaszczepienie w Maluszku miłości do książek. Książeczka przedstawia historię jednego dnia z życia pandy, która jest dołączona na tasiemce w formie maskotki. Bohaterkę można „ożywiać” poruszając nią pomiędzy stronami, gdzie pokazujemy ją w różnych sytuacjach w ciągu dnia – jak je śniadanie, kąpie się, spotyka z przyjaciółmi czy śpi w łóżeczku. Kolorowe obrazki doskonale nadają się do snucia opowieści i zachęcają do nazywania codziennych czynności, gdy dziecko już zacznie uczyć się mówić. Książeczka sensoryczna ma wiele elementów zwracających uwagę dziecka, stwarza nieograniczone możliwości zabawy i wspiera rodzica w zabawie z dzieckiem, dzięki miłym buźkom w formie maski. Książeczka jest zapinana na rzep i całkowicie bezpieczna dla dziecka. Książeczka sensoryczna Canpol babies to wspaniały sposób na spędzanie wspólnie wartościowego czasu z dzieckiem i pogłębiania więzi rodzic-dziecko. Książka sensoryczna Canpol babies manipulacyjna BabiesBoo będzie ulubioną zabawką. Książeczki sensoryczne polecane są zarówno przez fizjoterapeutów, jak i psychologów dziecięcych do prawidłowego rozwoju zmysłów dziecka oraz ćwiczeń ruchowych dla niemowlaków, a także starszaków. Opowiada historię jednego dnia z życia pandy. Wspiera rodzica w zabawie z dzieckiem, dzięki miłym buźkom w formie maski. Miękkie i przyjemne w dotyku materiały. Zapięcie na rzep – bezpieczne dla dziecka. Rośnie razem z dzieckiem – zachęca do nazywania codziennych czynności, gdy maluch uczy się mówić. Wspiera rozwój zmysłu wzroku. Wspiera rozwój zmysłu słuchu. Wspiera rozwój zmysłu dotyku. Rozwija koordynację słuchowo-ruchową. Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Pomaga rozwijać umiejętności manualne. Zachęca do leżenia na brzuszku. Idealne dla dzieci od pierwszych chwil życia.
Wiek:  
0+ m
CANPOL 68/088 Sensoryczna książeczka manipulacyjna BabiesBoo Panda

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO i NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2023 LEGO Group.
Babymall® jest znakiem towarowym firmy Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

LEGO, the LEGO logo, Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® is a trademark of Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

Zatvoriť

    Babymall.pl
    Szukaj w Babymall.pl
    0