» Meble dla dzieci » Meble dla najmłodszych » Maty do zabawy »  B.O.1475 Mata edukacyjna CUTE CATTY

B.O.1475 Mata edukacyjna CUTE CATTY


Wiek:  
0+ m
Marka:  
Baby ONO  wszystkie produkty markiW magazynie

Cena z VAT:
151.89 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
287531
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

Mata edukacyjna CUTE CATTY Nasza mata edukacyjna przedstawia dużego wesołego kotka. Jest wyjątkowo gruba i doskonale izoluje od podłoża. Dzięki miękkim poduszkom to idealne miejsce do wypoczynku i zabawy. Kontrastowe kolory wspierają rozwój Twojego dziecka już od pierwszych tygodni życia, a ciekawe zawieszki i elementy ukryte w przestrzeni maty zapewnią Twojemu dziecku miłą rozrywkę. Wsparcie rozwoju dziecka Twój maluszek może leżeć na macie i obserwować otaczający go świat już od pierwszych tygodni życia. Dzięki elementom sensorycznym, takim jak piszczek, sznureczki czy metki, które ukryliśmy w przestrzeni maty, leżenie na brzuchu będzie dla niego ciekawą zabawą. Atrakcyjne zawieszki Mata edukacyjna ma 5 różnych zawieszek wspierających rozwój dziecka. Znajdziesz tu piszczek, 2 gryzaki, grzechotkę i lusterko. Zabawki możesz w dowolnym układzie przypinać do pałąków. Pomogą Twojemu dziecku ćwiczyć rączki – chwytanie i przekładanie przedmiotów. Różnorodne kształty i faktury Bawiąc się na macie edukacyjnej, Twoje dziecko rozwinie zmysł dotyku. Maluch znajdzie intrygujące elementy o różnej fakturze i różnym kształcie. Wśród nich gładkie łapki, szorstkie pazurki, miękkie uszy i ogon. Miejsce do zabawy i wypoczynku Nasza mata jest mięciutka i puszysta. Swym kształtem przypomina dużego kota, do którego dziecko może się przytulić i odpocząć, gdy jest zmęczone. Jest gruba, dzięki czemu doskonale izoluje od podłoża. Rozwój wyobraźni Edukacyjną matę CUTE CATTY wzbogaciliśmy o ruchome łapki, pod którymi ukryliśmy haftowaną rybkę. Dzięki temu czas spędzony na macie będzie jeszcze ciekawszy. Bawiąc się z dzieckiem w „a kuku!”, ćwiczysz jego wyobraźnię, pamięć i zdolności poznawcze. Ruchome pałąki Pałąki są ruchome i możesz połączyć je ze sobą w dowolnym położeniu. Dzięki temu nasza mata edukacyjna będzie odpowiednia także dla starszych, już siedzących dzieci. Zabawki możesz zawiesić w różnej odległości od bawiącego się dziecka, zachęcając je tym samym do zabawy. Rośnie razem z dzieckiem Mata będzie towarzyszyć dziecku w pierwszych etapach rozwoju. Na początku posłuży mu do leżenia na pleckach, później do leżenia na brzuszku. Gdy dziecko podrośnie i zacznie siadać oraz raczkować, mata będzie pełnić funkcję dywanika i stanie się przytulnym miejscem zabaw. Wygodne i szybkie zapięcie. Pałąki przymocujesz do maty za pomocą wygodnego zapięcia na klamrę, umieszczonego na spodzie maty. WŁAŚCIWOŚCI TECHNICZNE W zestawie: mata ruchome pałąki 5 zawieszek. Dane techniczne: Materiał: 100% poliester, nie zawiera BPA, PVC oraz ftalanów. Przecierać wilgotną ściereczką. Wymiary: 90 × 52 cm.
Wiek:  
0+ m
B.O.1475 Mata edukacyjna CUTE CATTY

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO i NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2023 LEGO Group.
Babymall® jest znakiem towarowym firmy Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

LEGO, the LEGO logo, Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® is a trademark of Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

Zatvoriť

    Babymall.pl
    Szukaj w Babymall.pl
    0