Bluey - Zestaw przyczepa kempingowa 13086


Przepraszamy, produkt został wycofany lub jest tymczasowo niedostępny

Wiek:  
0+ m
Marka:  
TM Toys  wszystkie produkty marki
Cena z VAT:
211.51 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
297607
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

Bluey to 6-letni australijski pies pasterski, który uwielbia się bawić. Jej rodzice i nauczyciele dają jej dużo czasu do ćwiczenia, więc stała się bardzo dobra w wymyślaniu gier oraz w pomaganiu innym w wybieraniu swoich ról i ustalaniu zasad. Jej ulubionymi grami są te, w których bierze udział wiele dzieci oraz dorosłych (w szczególności jej Tata), a najbardziej lubi udawać, że sama jest już dorosła i robić rzeczy zarezerwowane dla dorosłych. Uwielbia zamieniać każdy dzień swojej rodziny w niekończącą się i radosną przygodę. Wybierz się na wycieczkę przyczepą kempingową z rodziną i przyjaciółmi Bluey. Zestaw Bluey - Przyczepa kempingowa oferuje mnóstwo atrakcji, którymi można zająć się podczas wakacji w przyczepie kempingowej. W tym rozkładanym zestawie jest miejsce dla całej rodziny. Złóż dach, aby odsłonić drugie piętro i przytulne łóżka piętrowe. Odwróć tył przyczepy, aby odsłonić kuchnię. Co piecze się w piekarniku? Otwórz i zobacz. Posadź figurki na krzesłach wokół stołu i przygotuj się na obiad lub piecz pianki nad ogniskiem. Ozdób przyczepę kempingową za pomocą arkusza naklejek dołączonego do zestawu. Zestaw Bluey - Przyczepa kempingowa zawiera 7 elementów do zabawy i jest kompatybilny z rodzinnym autem Healer 4WD (sprzedawane oddzielnie). Podłącz do niego przyczepę kempingową i ciągnij za sobą po autostradzie, jadąc na wycieczkę. Zestaw zawiera jedną figurkę Jeana Luca o wysokości 6,3 cm z ruchomymi rękami i ciałem. Zawartość: - 1x przyczepa kempingowa, - 1x figurka Jean Luc, - 1x ognisko, - 1x pianki na patyku, - 1x stół, - 2x krzesło, - 1x arkusz naklejek. Dzieci z radością będą odtwarzać sceny z serialu dzięki tym uroczym zabawkom. Wymiary opakowania: 35,5x29x11,5cm Wiek: 3+
Wiek:  
0+ m

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO i NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2023 LEGO Group.
Babymall® jest znakiem towarowym firmy Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

LEGO, the LEGO logo, Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® is a trademark of Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

Zatvoriť

    Babymall.pl
    Szukaj w Babymall.pl
    0