» Zabawki » Zabawki dla dziewczynek » Lalki » Lalki Barbie »  Barbie Przygody Księżniczek Lalka Barbie + koń światła i dźwięki

Barbie Przygody Księżniczek Lalka Barbie + koń światła i dźwięki

Marka:  
Barbie  wszystkie produkty marki
 
 

Produkt został już kupiony 31 x


W magazynie

217.80 zł z VAT
Cena regularna: 366.50 zł
-41%
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
142636
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

A wszystkie przygody najlepiej przeżywać z dobrym przyjacielem, takim jak ten konik! Koń ze światełkami i dźwiękami ma trzy melodie z fi lmu „Barbie® Princess Adventure™ Przygody Księżniczek”, ponad 25 kombinacji światełek i dźwięków oraz realistyczne ruchy, takie jak trącanie pyszczkiem i ruszanie nogami, aby inspirować wyobraźnię do niekończącej się zabawy. Naciśnij przycisk przy tiarze konia, aby zobaczyć, jak kopyta, tiara i uzda podświetlają się, gdy konik rusza się i uroczo rży. Ciesz się magicznym pokazem świateł i patrz, jak konik tańczy do muzyki! Kolana lalki Barbie® zginają się, więc może wygodnie dosiąść konia. Posadź ją w różowym siodle, włóż stopy w strzemiona i ruszaj galopem ku przygodzie. Dzięki lalkom i zabawkom zainspirowanym fi lmem „Barbie® Princess Adventure™ Przygody Księżniczek” dzieci mogą odgrywać przeróżne scenki z Barbie® i jej przyjaciółmi.
Małe marzycielki (w wieku od 3 do 7 lat) pokochają wymyślanie niezwykłych historyjek, bo kiedy dziewczynki bawią się z Barbie® i jej przyjaciółmi, mogą być kim chcą!
Dzieci mogą zebrać więcej lalek i zabawek z linii Barbie® Princess Adventure™ Przygody Księżniczek, aby stworzyć własne królestwo pełne przygód.
Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
Szerokość 53,4 cm
Wysokość 32,4 cm
Głębokość 10,8 cm
Wiek 3+

Barbie Przygody Księżniczek Lalka Barbie + koń światła i dźwięki


Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
Babymall.pl
Twój koszyk: 0 szt. w sumie: 0.00 zł
0