» Zabawki » Zabawki dla dziewczynek » Lalki » Lalki Barbie »  Barbie Dreamtopia - Lalka Syrenka z Długimi Włosami GTF39

Barbie Dreamtopia - Lalka Syrenka z Długimi Włosami GTF39

Marka:  
Mattel  wszystkie produkty marki
 
 

W magazynie

75.99 zł z VAT
Cena regularna: 83.83 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
156219
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

Lalki Barbie Dreamtopia z baśniowymi strojami i długimi, dwukolorowymi włosami inspirują do snucia fantastycznych opowieści oraz zabawy w stylizację. Do wyboru są dwie lalki Barbie z długimi, barwnymi włosami: syrenka oraz księżniczka. W każdym zestawie są też akcesoria do włosów, takie jak szczotka, dwie tiary, dwie spinki i dwa ozdobne grzebyczki. Dzięki nim dzieci w wieku od 3 do 7 lat mogą stworzyć własne baśniowe stylizacje i dopasować wygląd Barbie do każdej niezwykłej przygody. Zestawy są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Cechy produktu:

  • Te lalki Barbie Dreamtopia inspirują do opowiadania fantastycznych historyjek i zabawy w układanie fryzur dzięki bardzo długim, dwukolorowym włosom oraz akcesoriom do stylizacji.
  • Rozczesz długie, kolorowe włosy Barbie, a potem wybierz dla niej fryzurę i wyruszcie wspólnie ku baśniowej przygodzie.
  • Wśród akcesoriów do stylizacji są szczotka do włosów, 2 tiary, 2 spinki i 2 grzebyczki, dzięki którym możesz tworzyć niezliczone magiczne fryzury.
  • Do wyboru jest lalka Barbie księżniczka w błyszczącym gorsecie i długiej, tęczowej spódnicy lub ubrana w morskim stylu lalka Barbie syrenka z błyszczącym ogonem.
  • Te lalki Barbie to doskonały prezent dla dzieci od 3 roku życia, szczególnie tych, które uwielbiają baśnie oraz układanie fryzur.
  • Dzieci mogą zebrać też inne lalki i akcesoria Barbie Dreamtopia, aby zabawa była jeszcze bardziej magiczna. (Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).


Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
Babymall.pl
Twój koszyk: 0 szt. w sumie: 0.00 zł
0