Barbie - Club Chelsea Przyczepa kempingowa + Lalka Chelsea z pieskiem

Barbie - Club Chelsea Przyczepa kempingowa + Lalka Chelsea z pieskiem PRODUCT_NOT_AVAILABLE
EAN: 887961691115
Marka: Mattel

Cena z VAT:
166.50 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny
Gwarancja 24 miesiąceBarbie - Club Chelsea Przyczepa kempingowa + Lalka Chelsea z pieskiem


Opis produktu


Barbie - Club Chelsea Przyczepa kempingowa + Lalka Chelsea z pieskiem

Club Chelsea Przyczepa kempingowa + Lalka Chelsea z pieskiem FXG90. Lalka Chelsea i jej szczeniaczek są gotowi na kemping w dowolnym miejscu – nawet na własnym podwórku – dzięki tej wyjątkowej przyczepie kempingowej. Przyczepę można odłączyć od samochodu i zamienić w zestaw do zabawy w obozowisko! Przymocuj przyczepę do kabrioletu, aby wyruszyć w drogę, i odczep ją, gdy nadejdzie czas na nocleg. Potem otwórz zestaw i odkryj w środku kuchnię ze zlewem, kuchenką i lodówką (z otwieranymi drzwiami!) oraz łóżko piętrowe (z drabinką!), aby zawsze znalazło się miejsce dla przyjaciela. Są nawet drzwiczki dla psów, więc szczeniaczek może swobodnie wychodzić i wracać. Ponad 10 elementów do zabawy inspiruje wyobraźnię do opowiadania przeróżnych obozowych historyjek i śpiewania piosenek – w zestawie jest palenisko, gitara, dwa stołki, dwa kijki z piankami, dwa kubki, garnuszek, ręcznik, kocyk i walizka. Gdy nadejdzie czas odjazdu, możesz wygodnie wszystko spakować – masz wiele miejsca do przechowywania rzeczy w podróży, w tym bagażnik samochodu! Lalka Chelsea jest gotowa do podróży w żółtej bluzce z wesołą grafiką, niebieskiej spódniczce w białe kropki i różowych butach. A jej szczeniaczek ma uroczą minę! Dzieci pokochają odkrywanie świata z tym zestawem do zabawy. Zbieraj lalki i zabawki Klub Chelsea, aby poszerzać możliwości zabawy (produkty sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności). W zestawie jest lalka Chelsea w ubranku i butach, szczeniaczek, samochód, przyczepa kempingowa, gitara, palenisko, dwa stołki, dwa kijki z piankami, dwa kubki, jeden garnuszek, jeden ręcznik, jeden kocyk i jedna walizka. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Zawartość i cechy zestawu:

Dzięki zestawowi do zabawy Klub Chelsea z przyczepą kempingową i lalką dzieci mogą w każdej chwili wyruszyć ku przygodzie – zestaw przekształca się w obozowisko, a dołączone elementy do zabawy, w tym szczeniaczek, inspirują wyobraźnię!

Przymocuj przyczepę do samochodu, umieść lalkę Chelsea w fotelu kierowcy i popchnij auto, aby ruszyć w drogę!

Jeśli chcesz pojeździć samym kabrioletem lub rozbić obóz, wystarczy odłączyć przyczepę. Odczep haczyk i otwórz ją, aby odsłonić przytulne wnętrze!

Dzięki elementom do zabawy możesz stworzyć odpowiedni klimat do śpiewania piosenek i snucia opowieści przy ognisku – ustaw palenisko, wyjmij 2 kijki z piankami i łap za gitarę

Łóżko piętrowe z drabinką zapewnia spokojny sen nawet w drodze

Kuchnia ma pełne wyposażenie: zlew, kuchenkę, lodówkę z otwieranymi drzwiami, w której można schować dwa kubki znajdujące się w zestawie, ręcznik do zawieszenia przy blacie oraz garnuszek ze specjalnym zaczepem do przymocowania na palniku kuchenki

Są też drzwiczki dla psów, aby szczeniaczek mógł z łatwością wchodzić i wychodzić!

Podczas krótkich wycieczek autem otwierany bagażnik pomieści walizkę i inne potrzebne rzeczy

Zestaw do zabawy Klub Chelsea z przyczepą kempingową i akcesoriami w żywych kolorach daje wiele możliwości zabawy, dzięki czemu jest wspaniałym prezentem dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat!Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

34.17 zł 66.67 zł
Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
Babymall.pl
Twój koszyk: 0 szt. w sumie: 0.00 zł
0