» Opieka nad dzieckiem » Karmienie » Miseczki »  Avanchy Baby Bambusowa Miseczka z Przyssawką i Łyżeczką 4m+ Pink

Avanchy Baby Bambusowa Miseczka z Przyssawką i Łyżeczką 4m+ Pink


Wiek:  
4+ mW magazynie

Cena z VAT:
75.57 zł
Zwrot towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Kod: 
287502
Gwarancja: 
24 miesiące

Opis produktu


Ten tekst został przetłumaczony automatycznie

Bambusowa miseczka z przyssawką dla dziecka oraz bambusowa łyżeczka z silikonową końcówką idealnie sprawdzi się przy rozszerzaniu diety o posiłki stałe oraz w nauce samodzielnego jedzenia. Wykonana z organicznego bambusa miseczka z przyssawką mocno przylega do stołu, co ułatwia jedzenie i sprzątanie. Bambusowa miska z przyssawką to idealne rozwiązanie dla dzieci uczących się samodzielnego spożywania posiłków. Gdy Twoje dziecko podrośnie możesz usunąć przyssawkę i korzystać z miski jako naczynia dla dorosłych. Bambusowe miseczki odpowiednie są dla dzieci w wieku już od 4 miesiąca życia. Bambusowa łyżeczka z silikonową końcówką dla dzieci posiada ergonomicznie zaprojektowana rączkę co ułatwia samodzielne jedzenie posiłków przez dziecko. Miękka silikonowa końcówka łyżeczki jest bardzo delikatna dla wrażliwych dziąseł. Jak wszystkie nasze produkty, ten zestaw bambusowej miseczki z łyżeczką dla dziecka jest hipoalergiczny i nietoksyczny, więc Twój maluch będzie miał bezpieczniejszy posiłek. Cechy: - Rozmiar idealny do podawania pierwszych posiałków - Bardzo mocna przyssawka ułatwia samodzielne jedzenie przez dziecko - Przyssawka z systemem szybkiego odklejania - Łyżeczka treningowa ułatwiająca naukę samodzielnego jedzenia - Bezpieczny bambus, który jest w 100% biodegradowalny, przyjazny dla środowiska, nietoksyczny i pokryty lakierem dopuszczanym przez FDA do kontaktu z żywnością - Bez plastiku, BPA, BPS, PVC, ołowiu i ftalanów - Materiał jest nietoksyczny, hipoalergiczny i w 100% bezpieczny do karmienia dziecka - Odpowiednie dla dzieci w wieku od 4 miesięcy Użytkowanie: - Produkt należy myć ręcznie - Możliwość zdjęcia silikonowego pierścienia do dogłębnego mycia Wymiary: - średnica 12,7 cm - wysokość 7,6 cm Kolekcja Avanchy Baby skupia się na zbilansowanych i kontrolowanych porcjach posiłków. Jest idealny dla dzieci, które rozwijają umiejętności motoryczne i uczą się samodzielnego jedzenia. Avanchy to amerykańska marka założona w 2014 roku przez fana ekologicznych i praktycznych rozwiązań. To co wyróżnia ją z pośród innych to użycie do produkcji organicznego bambusa, stali nierdzewnej oraz najwyższej jakości silikonu spożywczego. Jak również łączenie tych materiałów ze sobą w jednym produkcie. Doskonale sprawdzają się podczas karmienia niemowląt oraz do nauki samodzielnego jedzenia przez starszaków.
Wiek:  
4+ m
Avanchy Baby Bambusowa Miseczka z Przyssawką i Łyżeczką 4m+ Pink

Babymall.sk

Dostawca:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
Česká republika
info@Babymall.pl
tel.: 0048 573 986 218

Kontakt
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Metody płatności

KRS: 27850790
NIP: CZ27850790
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO i NEXO KNIGHTS są znakami towarowymi Grupy LEGO. ©2023 LEGO Group.
Babymall® jest znakiem towarowym firmy Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

LEGO, the LEGO logo, Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® is a trademark of Levron Ltd. Babymall.pl ©2023 Levron s.r.o.

Zatvoriť

    Babymall.pl
    Szukaj w Babymall.pl
    0